EDWARD CULLEN EKİBİNDEN 5.73’LÜK ŞANS ORANI

16.11.2020 ABD – Panama  Maçı Tahmini

Uluslararası dostluk maçında ABD ile Panama karşı karşıya geliyor. İki takımın 2017 – 2019 yılları arasında oynadığı son 5 karşılaşmada ABD’nin büyük üstünlüğü söz konusu özellikle son 2 yılda oynadıkları 3 karşılaşmayı da kazanmayı bilen Amerika Birleşik Devletleri 2017 yılında oynanan 2 karşılaşmadan ise Beraberlikle ayrılmış . Panama’ nın son zamanlarda yükselen bir grafiği var. 2020 yılında oynadığı son 5 mücadeleden sadece deplasmanda Japonya’ya kaybeden ekip diğer 4 karşılaşmadan ise 3 galibiyet 1 beraberlik ile ayrılmasını bildi. Amerika her ne kadar bu mücadeleyi kazanmaya yakın taraf olsa da Panama’nın bu grafiği beni galibiyet seçeneğinden uzak tutuyor. Fakat Panama ‘ nın kaybetse dahi ABD kalesinde gol yada goller bırakacağını düşünüyorum. Tercihim ” Panama takım golü 0.5 üst ” şeklinde olacaktır.

MS :PANAMA TAKIM GOLÜ 0.5 ÜST
BETNANO ORANI: 1.67
Maç Saati: 22:45
Yazar : ERDALTZLR

16.11.2020 Güney Sudan – Uganda  Maç Tahmini

Afrika uluslar kupası elemelerinde B grubunda 4. maçta gruptan çıkmak için avantaj sağlamak ve liderlik koltuğuna oturmak için mücadele edecek Uganda, Güney Sudan deplasmanına konuk oluyor. Uganda, 3 maçta 7 puan alarak bu yolda emin adımlarla ilerliyor. Savunma ve hücum futbolunu iyi yapan bir takım. Zayıf ekibi karşısında da bu özelliklerini kullanaraktan galibiyet almak için sahaya çıkacaklar.Güney sudan için işler pek de iyi değil 4 maçta 4 mağlubiyet alarak B grubuna demir attılar ve oradan çıkacakları da pek söz konusu gibi durmuyor.
“Büyük bir süpriz olmazsa Uganda’nın bu maçtan galibiyet ile ayrılacağını düşünüyorum.”
MS : UGANDA KAZANIR.
Betnano Oranı : 1.50
Maç Saati : 16:00
Yazar :HKN3028


16.11.2020 Plymouth – Portsmouth Maçı Tahmini

İngiltere Lig 1’de yükselen form grafiğini sürdüren Plymouth son 4 maçını kazanırken evinde oynadığı son 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik aldı , ayrıca evlerinde oynadıkları son 10 maçın tamamında rakip fileleri havalandırmaya başardılar.Konuk ekip Portsmouth ise deplasman çıktığı son 6 maçın tamamında gol bulmayı başarırken bu maçların 5’inde 2.5 gol barajı aşılmıştı.Gol yollarında sorun yaşamayan ve ilk 6 hedefi olan iki takımın karşılaşmasında karşılıklı gollerle beraber 2.5 gol barajı aşılacaktır.

MS : TOPLAM GOLLER 2.5 ÜST
BETNANO ORANI:1.76
Maç Saati: 22:45
Yazar : MBARAN

16.11.2020 Verl – Lubeck Maçı Tahmini

almanya 3. Liginde  Verl ve Lubeck’in karşılaşacağı bu maçta keyifli bir futbol bizleri bekliyor. Almanya liglerinde karşılaştığımız bol gollü, bol pozisyonlu, bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Verl dahada üst sıralara çıkmak ve ilk üç yarışından kopmamak için bu maç onlar için çok önemli. Karşılarında Lubeck şu anda ligde zor durumlar yaşıyor 8 puanla son üç içerisindeler. Verl için Lubeck maçı rahat gözükse de aslında zor bir mücadele olacak. Birbirlerine dişlerini geçirmek için oynayacakları bu maçta iki tarafında gol bulacağını düşünüyorum ama tercihim Verl’in bu maça puan ve puanlar alacağını düşünüyorum…

MS : 1X ÇİFTE ŞANS
BETNANO ORANI:1.30
Maç Saati: 21:00
Yazar : WOLF1907

 

Sosyal Medya

Reklam