VURALHARRY BİZLERİ BÜYÜLEMEYE DEVAM EDİYOR

BC KHIMKI MOSCOW REGION – ANADOLU EFES SK (20:00)

Temsilcimiz Anadolu Efes , Avrupa^da Euroleague’de işleri yoluna koymak istiyor. En son evinde Bayern München’e 74-71 mağlup Efes’te Shane Larkin’in dönüşü de galibiyet için yeterli olmadı.Oynadığımız – karşılaşmadan 4 galibiyet
mağlubiyet alarak 18 takımlı Euroleague’de 11.sırada bulunan Anadolu Efes rakibi Khimki ise 8 mücadele sonunda 2 galibiyet 6 mağlubiyet ile 13.sırada takibini sürdürüyor. Khimki’de işler biraz yoluna girmiş gibi görünüyor. Önce VTB Ligi’nde CSKA Moskova’yu 86-78 mağlup edip ardırdan da Eurolegue^de Zenit deplasmanından önemli bir galibiyet çıkarark moralleri üst seviyeye çektiler. Temsilcimizin işi kolay olmayacaktır. Larkin form tutmaya başladığı anda zincir çalışmaya başlar ve Anadolu Efes daha bir takım hüriyetine bürünebilir.Rakibine karşı oynadığı 4 karşılaşmanın hepsini kazanan ekibimizde extra psikolojik üstünlük olacaktır. iki takımında galibiyete ihtiyacı var ama temsilcimiz Anadolu Efes tecrübeli hocası Ergin Ataman yönetiminde Rusya’dan galibiyetle döneceklerdir.

MAÇ SONUCU : ANADOLU EFES KAZANIR
BETNANO ORAN : 1.57

BAYERN MUNCHEN – CSKA MOSCOW (22:30)

Eurolegaue ‘in süpriz takımlarından Alman temsilcisi Bayern yoluna devam ediyor. En son temsilcimiz Anadolu Efes’i İstanbul’d 74-71 mağlup ederek evinde galibiyetle döndüler.Şuan 9 maçta aldığı 7 galibiyet ile Barcelona’nın 1 maç fazlasıyla lider olan Bayern evinde güçlü CSKA Moskova’yı ağırlıyor. CSKA eski gücünden uzak görünse de basketbolun ekol takımlarından olması ile bu seviyeler de oynamaya alışkın ve Bayern gibi güçlü takımlar karşısında nasıl oynanması gerektiğini bilen ekiplerden. Ev sahibi ekip son 5 resmi maçından da galibiyetle ayrılırken deplasman ekibi CSKA ise sadece VTB liginde Khimki’ye mağlup olarak yara almıştı. Euroleague’de en son Zalgiris deplasmanından galibiyet çıkaran Rus temsilcisi Bayern karşısında favori olsada Bayern güçlü rakiplere karşı dişini gösterebiliyor. Cska kazanabilir ama fark atamayacağını düşündüğüm için en yüksek artılı baremden Bayern’i sizlere öneriyorum.

MAÇ SONUCU : BAYERN (+7.5 HANDIKAP)
BETNANO ORAN : 1.53

TOPLAM ORAN : 2.40

vuralharry

 

Sosyal Medya

Reklam