WOLF, HKN VE ERDAL KASAYI 3’E KATLIYOR!

13.11.2020 Helmond Sport – Excelsior Maç Tahmini
Hollanda Eerste Divisie 2020-2021 sezonu 12. Hafta maçları hafta sonu devam ediyor, 9 puan ile 15. Sırada yer alan Helmond 17 puan ile 9. Sırada yer alan Excelsior ile karşı karşıya gelecek, ev sahibi ekip lige kötü başladı ve kötü gidişatlarına bir türlü son vermemekte, konuk ekip rakibi gibi kötü giriş yaptıktan sonra toparladı ve aldığı puanlar ile 9. Sıraya kadar yükselmeyi başardı, 2 takımın aralarında oynadıkları ve lig genelinde gollü maçlara imza atan 2 ekip bu maçta skora katkı sağlayarak bizlere zevkli bir maç izlettireceklerdir ve 2,5 üst gol barajı aşılacaktır, kombine kuponlarda 2,5 üst ideal seçim olabilir…

MS :TOPLAM GOL 2.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.40

Maç Saati: 20:45

Yazar : WOLF1907

13.11.2020 Nijerya – Sierra Leone Maç Tahmini
afrika uluslar kupası elemesinde L grubundaki 3. maçta turnuvanın güçlü ekiplerinden Nijerya, Sierra Leone’yi, evinde konuk ediyor. Nijerya toplam 2 maçta 6 gol atıp, 3 gol yemiş. Bu da hem savunmacı hemde hücumcu bir takım olduğunu gösteriyor. Ve bu maça çok iyi hazırlandılar bu yüzden Sierra’nın işi çok zor. Aynı şeyi Sierra Leone için şu şekilde yorumlayabiliriz bol gol atıp bol gol yiyebiliyor. Özellikle de kendi evinde oynadığı zaman avantaj sağlayabiliyor ancak deplasman da bir o kadar etkisiz oynuyor özellikle favori gözüken takımlara karşı. Grupta sonuncu olmaları da dezavantaj doğuruyor.

Burada Nijerya üstünlüğü kurup 1.5 gol barajını tek başlarına aşacaklarını düşünüyorum... ve maçı 2.5 üste taşıyacaklardır.

MS :TOPLAM GOL 2.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.57

Maç Saati: 19:00

Yazar : HKN3028

13.11.2020 Viktoria Koln – Saarbrucke Maç Tahmini

Almanya 3. Liginin iddialı iki takımı olan Viktoria Koln ve Saarbrucke’nin karşılaşacağı bu maçta keyifli bir futbol bizleri bekliyor. Almanya liglerinde karşılaştığımız bol gollü, bol posizyonlu, bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Koln şampiyonluk yarışından kopmamak bu maç için parolası kesinlikle galibiyet ama işleri zor çünkü karşılarında ligin lideri ve gerçekten de iyi futbol oynayan bir Saarbrucke var. Bu yüzden de dediğim gibi onlar için zor olacak. Birbirlerine dişlerini geçirmek için oynayacakları bu maçta iki tarafında gol bulacağını düşünüyorum.
MS :İKİ TAKIMDA GOL ATAR

BETNANO ORANI: 1.45

Maç Saati: 21:00

Yazar : ERDALTZLR

 

Sosyal Medya

Reklam